ETAP 2 – Metoda Milionerów

Witam Cię serdecznie w drugim etapie!

Jestem z Ciebie dumny, dla wielu etap pierwszy jest nie do przejścia i odpadają na samym początku. Z reguły jest tak, że albo poddajemy się na samym początku albo centymetr przed metą. Mam nadzieję, że Ty wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać spore pieniądze! Bo jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, jest to nieuniknione.

Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszą rzecz na jakiej będziemy zarabiać, pierwszy produkt finansowy. Obejrzyj film i wykonaj załączone do niego instrukcje jak najszybciej!

Zanim przystąpisz do wykonania tego etapu, koniecznie wyczyść pliki cookies – To jest BARDZO WAŻNE – abyś w przyszłości nie tracił pieniędzy!

ZAŁÓŻ 6 KONT BANKOWYCH – (METODA MILIONERÓW)
Załóż konta w:

  • Nest >>> zakładam konto! <<<
  • Alior Bank >>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1 zł)
  • Credit Agricole >>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj 6 płatności kartą na dowolną kwotę – może być 1 zł)
  • BNP Paribas >>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1 zł)
  • PKO BP >>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1 zł)
  • Inteligo>>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1 zł)

(BARDZO WAŻNE -> Konta zakładasz wchodząc na wskazane linki powyżej)
Pamiętaj, że kiedy klikniesz w link do założenia konta, nie przeładowuj ani nie cofaj strony, wypełniaj wszystko za pierwszym razem, dokładnie. Jeśli pojawi się jakiś problem lub nie będziesz mógł aktywować konta przelewem z Twojego banku (bo po prostu go tam nie będzie) – to śmiało zrób wniosek jeszcze raz od początku klikając znowu w link na tej stronie.
Jeśli któryś link nie działa – zanim do mnie napiszesz, sprawdź na innej przeglądarce. A jeśli robisz wnioski na telefonie – sprawdź na komputerze. Wykonanie płatności kartą oznacza zrobienie zakupów w dowolnym sklepie na wskazaną kwotę np. kiedy jest to 1 zł – kupujesz np. lizaka w sklepie lub batonika. W sumie ma być 6 nowych kont.
Jak masz pytania do tego etapu, pisz do mnie na Messenger -> Krystian Chołota!
WSKAZÓWKA: Jeśli na stronie danego banku nie ma Twojego konta, z którego możesz zrobić przelew aktywacyjny na 1 zł, sprawdź z jakich kont można zrobić taki przelew. Następnie sprawdź czy któreś z tych kont jest na powyższej liście do założenia – i od tego konta zacznij zakładanie. Ułatwi i przyspieszy Ci to wykonanie etapu. Banki oczywiście zwracają przelewy autoryzacyjne na nowo założone konta. Najlepiej właśnie w ten sposób zakładać konta, ewentualnie – kurier. 
Podpisanie umowy w oddziale się nie liczy. Liczy się aktywowanie umowy przelewem lub podpisanie przy kurierze. Pamiętaj, że jeśli aktywujesz konto przelewem to musi być to przelew z Twojego konta, a nie z małżonka, kolegi lub kogokolwiek. Muszą być na tym koncie Twoje dane i ten sam adres, na które zakładasz nowe konto.
UWAGA: Często pytacie: Po co mi 6 kont? Czy to nie jest jakaś ściema… itp. W Internecie wielu ludzi natknęło się na oszustów, którzy ich wykorzystali, ale możesz być spokojny, że Ja prawdziwie nauczę Cię zarabiać. 6 kont jest po to, abyś spróbował metody milionerów, czyli takiego rozdzielania sobie pieniędzy (oszczędzania). Po drugie uczysz się jak zakładać konta przez Internet. Po trzecie zakładasz je z moich linków z mojej strony, zarobię dzięki temu prowizję, dlatego będę uczył Cię przez pół roku za darmo. W 3 etapie pokażę Ci jak zarobić na innych kontach, abyś Ty też zarobił tyle samo co Ja, wtedy zarobisz jakieś 200 – 300 zł, a potem pokażę Ci jak zarabiać więcej w kolejnych etapach i to będzie już bardzo dużo, tyle co z dwóch etatów (wyniki masz pod spodem na zdjęciach). Konta są w większości darmowe, więc nie ponosisz żadnych opłat, a masz pewność, że zarobisz! W dalszych etapach pokazuję jak nie stracić ani złotówki na żadnym z kont. Brzmi to uczciwe?
Zanim zaczniesz zarabiać poważne pieniądze – chcę mieć pewność, że doskonale znasz produkt i proces, przez który przechodzi klient oraz będziesz umieć zarządzać pieniędzmi, które zarobisz w M2M  Otóż, w pierwszej kolejności, po opłaceniu podatków, powinieneś podzielić swoje zarobki na 6 części – słoików (czyli na 6 kont bankowych w różnych bankach). Oto Twoje słoiki, które powinieneś zacząć używać jak najszybciej 👇

1️⃣ Pierwszy słoik: Niezbędne wydatki 👉 W pierwszym słoiku umieść 55% swojej pensji, niezależnie od jej wielkości. Pieniądze, które się w nim znajdą, przeznacz na wszystkie niezbędne do funkcjonowania wydatki. Środki na rachunki, czynsz, jedzenie, benzynę, komunikację miejską powinny znaleźć się w tym słoiku.
2️⃣ Drugi słoik: Oszczędności 👉 W drugim słoiku umieszczasz 10% wypłaty. Jest to najbardziej dowolny fundusz. Możesz odkładać na wymarzoną podróż, samochód czy mieszkanie. Jest to też miejsce na oszczędności na „czarną godzinę”.
3️⃣ Trzeci słoik: Zabawa 👉 Założę się, że trzeci słoik będzie Twoim ulubionym. Pamiętaj, by włożyć do niego 10% pensji. Co z nimi zrobić? Przeznaczyć na zabawę. Te pieniądze mają Cię rozpieścić. Kino, zajęcia sportowe, basen, spa, lunch w ulubionej restauracji.
4️⃣ Czwarty słoik: Edukacja 👉 Wrzuć do czwartego słoika 10% wypłaty i zapisz się na kurs, o którym zawsze marzyłeś. Kup książki, bilet na konferencję czy program monitoringowy. Cel jest jeden – rozwój osobisty.
5️⃣ Piąty słoik: Inwestycje 👉 Pieniądze, które tu włożysz, mają pracować na siebie. Ten słoik to pasywne źródło dochodów, którego nie ruszasz, tylko czekasz na profit. Wrzucasz do niego 10% wypłaty.
6️⃣ Szósty słoik: Hojność 👉 Ostatni słoik ma duchową, moralną i etyczną wartość. Pieniądze, a dokładnie 5% wypłaty, przeznacz na pomoc innym ludziom. Wpłać tę kwotę fundacji, kup posiłki potrzebującym, wesprzyj lokalne schronisko. Zrób cokolwiek, co choć trochę zmieni Świat na lepsze, a zobaczysz, że Twoja umiejętność zarządzania finansami pójdzie w tym samym kierunku.

Powyższe konta bankowe w większości są całkowicie bez opłat albo opłat można uniknąć. Posiadanie kilku kont bardzo ułatwia zarządzanie słoikami. Nie musisz myśleć ile masz do wydania i na co. Po prostu automatycznie dzielisz pieniądze na konta, a potem używasz pieniędzy. Działa to tak, że na co dzień używasz jednego konta – na potrzeby życiowe. Do pozostałych kont nie zaglądasz – zapominasz o tym, że coś na nich masz. Sprawdza się to o wiele lepiej, niż dzielenie pieniędzy w głowie (tyle mogę wydać, tyle mi musi zostać). Bo zawsze trafi się jakaś „okazja” do rozwalenia pieniędzy. Ponadto pokazują to wyraźnie statystyki – większość ludzi nawet jak chce oszczędzić, to nie oszczędza, a wręcz przeciwnie – zadłuża się na konsumpcję.
Większość ludzi bogatych zarządza swoimi pieniędzmi, dlatego są bogaci. Biedni natomiast niezmiernie rzadko podejmują temat zarządzania. Ci, którzy szybko dochodzą do fortun, i nie zarządzają – szybko wracają do punktu wyjścia. Po drugie uczysz się jak zakładać konta przez Internet – co jest Ci potrzebne do poznania procesu, byś stał się w tym ekspertem. Po trzecie uczestnictwo w MoneyGenius, wykonywanie etapów, korzystanie z produktów finansowych jest całkowicie dobrowolne – nie musisz tego robić, jeśli nie chcesz. W MoneyGenius mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Aby zarabiać w Programach Partnerskich nie musisz zakładać kont, jednak gorąco polecam stosowanie zasady 6 słoików, która może uchronić Cię przed katastrofą finansową. Niektóre z ofert w tym zestawieniu zawierają tzw. linki afiliacyjne. Jeśli założysz takie konto, to Ja otrzymam za to drobną prowizję. Dla jasności: Fakt ten w żaden sposób nie rzutuje na jakość przekazywanej przeze mnie wiedzy – to raczej motywacja dla mnie, żeby dać z siebie jeszcze więcej i przez cały czas Ci pomagać. MoneyGenius nie jest sposobem na łatwą kasę, na milion w miesiąc bez wysiłku itp. MoneyGenius to wiedza, dzięki której możesz zarobić milion w 2-3 lata wykorzystując do tego dźwignię internetowego marketingu. Ale to nie zrobi się samo. Potrzebujesz wiedzy i narzędzi – Ja dam Ci to wszystko w moim projekcie. Pomogę Ci, jeśli będziesz działać konsekwentnie!

Póki co, na razie nikt nie wymyślił lepszego systemu… Świadczy chociażby fakt, że 5 z 20 najlepiej zarabiających osób w M2M, które zostały zaproszone na szkolenie VIP do siedziby firmy, było właśnie z projektu MoneyGenius!

Najlepsi wydawcy Programu Partnerskiego Money2Money, Wrocław 2018

Jest to również dowód na to, że w odróżnieniu od innych pseudo mentorów, nie zostawiamy swoich ludzi, ani po tym etapie, ani nigdy. Cały czas pomagamy każdemu, kto chce działać i zarabiać, wdrażając system MoneyGenius! A więc: Nie trzeba zakładać 6 kont, by zarabiać w programie Money2Money – wejdź sobie na YouTube i tam znajdziesz info jak zarobić kilkaset złotych ze swoich linków w programie. Jednak to, że jesteś tutaj w projekcie MoneyGenius – oznacza tylko jedno, że przyciągnęła Cię społeczność projektu i chęć zarabiania dużych pieniędzy, a nie paru stówek jednorazowo – zarabianie większych pieniędzy co miesiąc jest nieuniknione, jeśli faktycznie będziesz przechodzić etap po etapie 😉

W projekcie MoneyGenius – Ja jak i inni Mentorzy, których poznasz już niebawem – chcemy dać Ci coś wyjątkowego:
👉 Dostęp do unikalnej wiedzy, która zapewni Ci polepszenie Twojej inteligencji finansowej oraz da niesamowity rozwój w wielu dziedzinach;
👉 Nauczę Cię oszczędzać, zarabiać więcej, budować markę osobistą;
👉 Dam Ci gotowe narzędzia marketingowe całkowicie za darmo (koszt takich narzędzi = kilka tysięcy złotych);
👉 Otrzymasz możliwość poznania wspaniałych osób – w naszej społeczności jest kilkaset osób, a z każdym miesiącem jest ich coraz więcej 🙂
👉 Będziesz mieć możliwość podróżowania po Świecie – w wyjazdach, które organizujemy!
Podsumowując: Przechodzenie etapów nie jest obowiązkowe! Ale… Jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć uczyć się zawodu przyszłości, czyli „eksperta od afiliacji” – to jest to idealna szansa dla Ciebie! Nikt, kto działa podobnymi systemami Ci o tym nie powie, gdyż nie ma, ani przygotowanej ścieżki rozwoju, ani dobrych wyników u swoich uczniów – zatem sam zdecyduj czy warto zaufać ludziom, którzy ulepszają życie innych i mają na to niezbite dowody 👇

Nie martw się, że będziesz posiadać wiele kont bankowych – to jest w pełni normalne! I tak większość tych kont zamykamy po 4 miesiącach, a zostawiamy sobie te, które najbardziej się nam podobają pod względem używania i funkcjonalności


GWARANCJA


MOJA GWARANCJA DLA CIEBIE: Wspominałem już, że daję na to gwarancję? Tak, to jedyny program, w którym mogę dać gwarancję. Gwarantuję, że pokażę Ci jak zarobić w prosty sposób. Oczywiście pod warunkiem, że zrobisz wszystko prawidłowo krok po kroku to co Ci pokazuję. Jeśli nie zarobisz – płacę za Twój czas – pod warunkiem, że wykonasz wszystkie 8 etapów.

Czemu daję gwarancję? Bo w tym programie, działając moim systemem nie da się nie zarobić. Tylko etapy trzeba wykonać, a nie tylko przeczytać czy udać, że się wykonuje! Wysłanie kilku maili do mnie z pytaniami, nie zalicza etapów i jak łatwo się domyślić – za coś takiego nie zapłacę. Płacę, jeśli wykonasz zadania wg instrukcji, a nie zarobisz nic.Jak zrobisz wszystkie zadania poprawnie i przejdziesz przez wszystkie etapy, to pokażę Ci jak zarobić powyżej 4 000 tysięcy w ciągu miesiąca.

Jeśli nasza współpraca dalej będzie przebiegać bez zakłóceń, nauczę Cię zarabiać ponad 10 000 zł miesięcznie w przeciągu najbliższych 3–6 miesięcy.

Zatem nie bój się kont bankowych! Dlaczego? Daję Ci gwarancję, że zarobisz pieniądze!
Mój warunek jest taki – płacę ze swojej kieszeni pod warunkiem, że wykonasz zadania dokładnie tak jak Ci pokażę. Płacę po 4 miesiącach od wykonania etapu 2. Płacę wtedy z własnej kieszeni na 6 kont, które zakładasz w etapie 2, po 1/6 kwoty na każde z kont.

Oczywiście, jeśli wszystko wykonasz prawidłowo pieniądze dostaniesz od programu partnerskiego na konto, które podasz w panelu M2M.
I jest to szybciej niż 4 miesiące – nawet po miesiącu. Dokładnie dowiesz się tego w etapie 3.

Jedno jest pewne – wykonuj etapy, a zarobisz około 3 000 zł już w 1,5 miesiąca!

GWARANCJA


WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRAŃ W ETAPIE 2
2. WYSŁUCHAJ NAGRANIA “COOKIES”
3. ZAŁÓŻ 6 KONT BANKOWYCH Z LINKÓW NA TEJ STRONIE
4. ZRÓB SCREENY ZAŁOŻONYCH KONT BANKOWYCH ORAZ PŁATNOŚCI KARTĄ – JEŚLI BYŁA WYMAGANA PODCZAS ZAKŁADANIA KONTA
5. NAPISZ DO MNIE NA MESSENGER Krystian Chołota (Napisz, że ukończyłeś etap numer 2, wyślij mi screeny i poproś o dostęp do trzeciego etapu)

Czas na wykonanie zadania: 3 tygodnie, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!
Etap da się zrealizować w max. 1,5 tygodnia!

UWAGA! Wszystkie wiadomości oraz pytania kieruj na Messenger Krystian Chołota!

Powodzenia i do usłyszenia niebawem
Krystian Chołota