W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci najnowsze informacje z kopalni BitClubNetwork.pl z dnia 30 stycznia 2018r.

  1. Bitcoin Cash od 1.02.2018
  2. Wewnętrzny system wymiany walut
  3. Portfele BitCoin Gold
  4. Plany rozwoju puli GPU oraz reinwestycje
  5. Wypłaty Ethereum
  6. Nowa moc obliczeniowa

1. BitCoin Cash zamiast BitCoin

Zgodnie z zapowiedziami od pierwszego lutego rozpoczynamy akceptować wyłącznie BitCoin Cash za wszystkie produkty dostępne w naszym serwisie. Od tej pory również wszystkie prowizje będą wypłacane w BCH.

Ze względu na tę zmianę, aktualny system płatności zostanie wyłączony na około 12 do 24 godzin. Podczas tego czasu nie będziesz mógł zapłacić za żadne nowe zamówienie (w tym również korzystając z opcji Pay-It-Forward) do póki nie uruchomimy nowego systemu.

Jak tylko to nastąpi, będziemy akceptować WYŁĄCZNIE BitCoin Cash, co oznacza, że jeśli prześlesz BitCoiny (BTC) na nasze nowe adresy BitCoin Cash (BCH) to Twoje środki przepadną bezpowrotnie! To ważne, abyście o tym pamiętali!

Aby ułatwić Wam proces zakupu produktów przy pomocy BCH stworzyliśmy dla Was wewnętrzny system wymiany walut, dzięki któremu w łatwy sposób zamienicie swoje BitCoiny na BCH i odwrotnie. Wszystko co musisz zrobić to kliknąć w specjalne narzędzie na stronie swojego portfela i wybrać ile środków chcesz zamienić.

To narzędzie działa w dwie strony, czyli BTC –> BCH oraz BCH –> BTC.

Ważne: Wciąż możesz wpłacać BitCoiny (BTC) na swój portfel w bitclubie przy pomocy opcji Deposit, jednak aby zapłacić za pulę wydobywczą musisz je najpierw wymienić na BCH przy pomocy naszego narzędzia.

2. Wewnętrzny system wymiany walut

Dzięki naszemu systemowi wymiany walut będziesz mógł swobodnie zamieniać swoje tokeny z jednego na drugi przy aktualnym kursie w momencie zlecenia wymiany. Póki co będzie można zamieniać jedynie BTC-BCH, jednak już niedługo będziesz mógł wymieniać wszystkie tokeny, które można u nas wydobywać.

Jeśli na przykład wydobywasz Monero oraz Ethereum Classic, nie musisz specjalnie dla nich tworzyć zewnętrznych portfeli w celu ich wypłaty. Zamiast tego wystarczy że zamienisz je na Ethereum lub BCH, lub dowolną kryptowalutę, jaka w danym momencie jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Chcemy jednak jasno podkreślić, że nie zamierzamy tworzyć giełdy wymiany kryptowalut. To narzędzie nie zostało stworzone w celu tradingu i będą ściśle określone zasady, na jakich może zajść wymiana. Jeśli ktokolwiek będzie starał się nadużywać naszego narzędzia, dostęp do niego zostanie takiej osobie wyłączony bez żadnego ostrzeżenia.

Chcemy również zaznaczyć, że nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji podczas zamiany. Narzędzie zostało stworzone dla Waszej wygody i aby pomóc Wam uzyskać jak największą kontrolę nad środkami.

3. Portfele BitCoin Gold

Portfele BitCoin Gold zostaną uruchomione zaraz po zamianie naszego systemu płatności, który od teraz będzie akceptować BCH. Będziesz mógł dodać swój adres BTG i zlecić wypłatę swoich środków tak samo jak w przypadku innych tokenów.

Chcemy również wprowadzić pule wydobywcze BitCoin Gold bazujące na naszych pulach GPU. Będą one dostępne w ciągu 30-60 dni, zatem jeśli myślisz o inwestycji w BTG, to już niedługo otrzymasz taką możliwość dzięki naszym pulom wydobywczym.

4. Rozwój puli GPU oraz reinwestycja

Od 2.02.2018 dodajemy możliwość reinwestycji do wszystkich naszych puli GPU. Wszystkie nowo zakupione pule będą posiadały automatyczną reinwestycję na poziomie 30%, co oczywiście w dowolnej chwili możesz zmienić w zakresie 0-100% tak jak w przypadku puli BitCoin.

Dokupowanie udziałów częściowych będzie działać trochę w inny sposób niż w przypadku puli BitCoin – udziały częściowe będą dokupowane pierwszego dnia każdego miesiąca bez względu na ilość środków uzbieranych na koncie reinwestycji.

Uwaga: Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku oraz nowy model reinwestycji zmieniają się zasady zakupu puli GPU – od drugiego lutego (2.02.2018) nowo zakupione pule będą pracowały przez 1000 dni zamiast 2000! To samo tyczy się zakupionych udziałów częściowych. Oczywiście pule zakupione przed drugim lutego działają bez zmian.

Chcemy również ogłosić, że mocno rozwijamy tę część naszej działalności.  Przez ostatnie 3 miesiące kupiliśmy ogromne ilości sprzętu, a kolejny już jest w drodze. Do tej pory kupiliśmy sprzęt zapewniający moc 14,000,000 MH/s, a kolejne 5,000,000 MH czeka na uruchomienie.

5. Wypłaty Ethereum zrealizowane

Mimo dużych problemów z naszymi skryptami wypłat, za które bardzo przepraszamy, w końcu zrealizowaliśmy wszystkie wypłaty Ethereum. Nasz nowy skrypt sprawdza teraz poprawność transakcji i pozwoli wykryć wszystkie nieprawidłowości, które mogłyby spowodować wysłanie jedynie części środków zamiast wszystkich.

Jeśli mimo wszystko nie otrzymałeś swojej wypłaty Ethereum, prosimy o kontakt z naszym działem supportu.

Pracujemy również nad kolejnymi usprawnieniami, aby każda wypłata, bez względu na wypłacaną kryptowalutę, była realizowana w ciągu 12-24 godzin.

6. Moc obliczeniowa BitCoin

Mieliśmy pewne opóźnienia z uruchomieniem naszego kolejnego sprzętu. Wynikały one głównie ze względu na Chiński Nowy Rok oraz inne problemy z dostawą.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że już w przeciągu kolejnych 7 dni powinniście zauważyć niemal podwojenie naszej mocy do 800 PH/s oraz kolejnych dostaw już w lutym. Do tej pory opłaciliśmy już sprzęt zapewniający moc 2,037 PH/s i wciąż zamawiamy kolejny sprzęt.

Niestety sytuacja na rynku jest taka, że cokolwiek zamówimy w dniu dzisiejszym, otrzymamy dopiero w okolicach maja. Spowodowane jest to dużym zapotrzebowaniem na sprzęt i nawet mimo naszych znajomości z Bitmain oraz Bitfury nie jesteśmy w stanie zapewnić większej ilości sprzętu na ten moment. Jak tylko jednak pojawia się okazja, zamawiamy każde dostępne ilości.

Do końca kwietnia będziemy już dysponować naprawdę ogromną mocą obliczeniową.


BitClub zamierza rozwijać nie tylko kopalnię BitCoinów oraz innych kryptowalut, ale także rozwijać się jako firma. W ciągu kolejnych miesięcy zauważycie wiele pozytywnych zmian, w tym zamiana szaty graficznej strony, nowe materiały, nowe landing page i wiele więcej.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl, możesz je założyć klikając TUTAJ.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]