BitClub Network, czyli Kopalnia kryptowalut dla Ciebie

Jak możesz zarobić na wydobyciu BitCoinów? Na BitCoinie możesz zarobić na kilka sposobów. Pierwszy z nich to gra na giełdzie. Do tego trzeba jednak dużych umiejętności i znajomości rynku, a nawet najlepsi traderzy potrafią stracić w ten sposób duże kwoty pieniędzy. Druga opcja to zakup bitcoinów i trzymanie ich w swoim portfelu czekając na wzrost jego wartości. Jednak my skupimy się na trzeciej opcji, która moim zdaniem jest najlepsza ze wszystkich. To kopalnia kryptowalut.

Poznaj BitClub Network – kopalnię BitCoinów. BitClub Network działa od 2015 roku i stale znajduje się w pierwszej dziesiątce kopalni BitCoinów na świecie. Za zainwestowane pieniądze firma kupuje coraz nowszy sprzęt do wydobywania BitCoinów, a zyskami dzieli się z inwestorami. Co istotne, wynagrodzenie otrzymujesz w bitcoinach, nie w dolarach. Dzięki temu nie tylko zapewniasz sobie dochód pasywny, ale także pomnażasz go dzięki wzrostowi ceny bitcoina!

Na poniższym filmie możesz zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda kopalnia BitClub Network, oraz jakim sprzętem i technologią dysponuje.


Plan marketingowy

Przejdźmy teraz do możliwości, jakie daje kopalnia kryptowalut BitClub Network. Aby uczestniczyć w planie marketingowym musimy pokryć jednorazową opłatę członkowską w wysokości 99$.

1. Mining Pool – Pule wydobywcze

Kopalnia BitCoinów

Do wyboru są 3 pule wydobywcze o wartości 500$, 1000$ oraz 2000$. Możesz także kupić wszystkie 3 pule za 3500$ dzięki czemu otrzymasz również specjalne bonusy. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do tych trzech puli. Możesz wykupić ich tyle ile będziesz chciał. Każda z puli pracuje przez 1000 dni.

1.1. Re-purchase (reinwestycja)

Z dniem 17 września 2017 została wycofana wymuszona reinwestycja. Od tej pory sam ustalasz dla każdej z puli czy chcesz reinwestować część wydobytych BitCoinów na kolejne udziały częściowe. Osobiście polecam przeznaczyć 100% wydobytych BitCoinów na reinwestycję przynajmniej przez pierwszy rok, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.


1.2 Pule GPU

BitClub Network


Ta kopalnia kryptowalut nie jest oparta tylko na Bitcoinach. Teraz dostępne są również pule GPU! Pula GPU pozwala wydobywać kryptowaluty takie jak:

 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Monero
 • ZCash


Pula GPU nie posiada wymuszonej reinwestycji! Oznacza to, że całość wydobytych monet trafia prosto na Twój portfel. Pula GPU w przeciwieństwie do puli BitCoinowej pracuje przez 2000 dni. Warto jednak mieć na uwadze, że ilość dostępnych puli GPU jest ograniczona!

Kazda z zakupionych puli potrzebuje 30 dni od daty zakupu zanim zacznie kopać.

2. Drzewo binarne

Pule BitCoinowe oraz GPU pozwalają zarabiać w sposób pasywny, czyli raz zainwestowane pieniądze będą dla nas pracować przez kolejne lata praktycznie bez naszego udziału. Jednak w BitClub Network możesz również otrzymywać wynagrodzenie z planu binarnego, czyli potocznie zwanego drzewka. Dzięki temu możesz zarabiać duże pieniądze na polecaniu programu innym osobom.

Kazda osoba kupująca pulę wydobywcze z Twojego polecenia to prowizja ze sprzedaży bezpośredniej. Jednak aby otrzymać prowizję ze sprzedaży danej puli, sam musisz być w jej posiadaniu. Przykładowo kiedy ktoś kupi pulę za 1000$ a Ty posiadasz tylko za 500$, prowizja zostanie zamrożona do czasu zakupienia przez Ciebie puli o wartości 1000$. Oprócz prowizji otrzymujesz również punkty do drzewka:

 • Za pulę o wartości 500$ otrzymujesz 3 punkty
 • Za pulę o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę o wartości 2000$ otrzymujesz 12 punkty
 • Za pulę GPU o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę GPU o wartości 5000$ otrzymujesz 30 punktów


W momencie uzyskania 15 punktow po lewej i 15 punktow po prawej stronie, zamyka się tzw cykl. W momencie zamknięcia cyku otrzymujesz bitcoiny o wartości 200$, a następnie z Twojej struktury zabieranych jest po 15 punktow z obu stron.

Punkty otrzymujesz również za każdym razem, kiedy osoba w Twojej strukturze zakupi pulę. Nie musi to być Twój bezpośredni polecony! I tak na przykład rejestrując się z mojego polecenia będziesz otrzymywać punkty dzięki mojej aktywności, ponieważ kolejne zaproszone przeze mnie osoby znajda się pod Tobą. Oznacza to, że jedna ze stron Twojego drzewka będzie budowana przez mnie, a Tobie zostaje tylko budowanie drugiej strony.

Dokładnie wyjaśnienie działania drzewka binarnego znajdziesz na prezentacji Video na dole strony.

3. Rangi

W serwisie obowiązują również specjalne rangi. Każdy nowy użytkownik posiadający co najmniej jedną pulę uzyskuje rangę Miner, która umożliwia mu zamknięcie maksymalnie czterech takich cykli w ciągu dnia i osiągnięcie zarobków dziennych na poziomie 800$.

Dostępne w serwisie rangi oraz odpowiadająca im ilość możliwych do zamknięcia cykli w ciągu dnia to:

 • Miner – 4 cykle
 • Builder – 5 cykli
 • Pro Builder – 6 cykli
 • Master Builder – 8 cykli
 • Monster Builder – 10 cykli
 • Mega Monster Builder – 12 cykli

Dostępne sa również premie za zamkniecia cykli swoich poleconych, czyli tzw. Matching bonus.

Za każdym razem kiedy Twój polecony zamknie cykl, Ty otrzymujesz 10$ bonusu. W zależności od posiadanej rangi, można uzyskać Matching Bonus aż do 10 poziomu, co ilustruje grafika.

4. Prowizje

Przejdźmy teraz do tego, dlaczego w którymś momencie otrzymałem 6% prowizji ze sprzedaży bezpośredniej. Otóż w BitClub Network obowiązuje coś takiego jak poziom zespołu.

I tak na przykład dwie pierwsze bezpośrednio zaproszone osoby to Twój poziom 1, z którego otrzymujesz 5% prowizji za zakupione pule.

Następnie 3, 4 i 5 osoba jaką zaprosisz to poziom 2, który daje Ci już 6% prowizji ze sprzedaży bezpośredniej.

Osoba 6 7 i 8 to poziom 3 dający 7% prowizji, natomiast dziewiąta i każda kolejna osoba bezpośrednio zaproszona to poziom 4 dający 8% prowizji. Do tego dochodzą jeszcze mniejsze prowizje z poziomów Twoich poleconych. Cały opis planu marketingowego znajdziesz logując się w portalu, a następnie przechodząc do Resources oraz Compensation Plan.


Aby rozpocząć swoją przygodę z BitClub Network, zarejestruj się w serwisie korzystając z poniższego przycisku.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Następnym krokiem jest opłacenie członkostwa wciskając przycisk “Ulepsz moje konto” lub “Upgrade account” w zależności od ustawionego języka.

Wszystkich opłat w serwisie dokonuje się przy pomocy BitCoinów. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego portfela BitCoin, możesz go założyć bezpłatnie korzystając z BlockChain.com lub na BitBay.net. Po założeniu portfela wystarczy kupić BitCoiny na giełdzie, np. BitBay.net.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Mój Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera!