Cloud Token

Co to jest Cloud token i jak działa?

Cloud token jest aplikacja mobilna która pobieramy ze strony: http://cloudtokenwallet.com

Cały biznes odbywa się w aplikacji. To tutaj możemy przechowywać środki czy zapraszać znajomych.

Pamiętaj by podczas rejestracji w cloud token korzystać z promocode: 4884676870

Sama aplikacja jest formą walleta w którym przechowujemy kryptowaluty, by zacząć zarabiać pasywnie na Cloud token musimy wysłać środki z portfela do bota AI o nazwie: Jarvis.

Jarvis jest botem tradingowym arbitrażowym kryptowalut. Obraca kryptowalutami jednocześnie na 10 giełdach. Nie ma tutaj pakietów, licencji, kontraktów czy puli. Przesyłami jedynie BTC, ETH, USDT, BTC, LTC, BCH, DOGE, TUSD . Osobiście polecam BTC z Usdt zdarzają się czasem problemy ponieważ ma ostatnio różne przeboje z hakerami.

Ile minimalnie mogę przesłać do Jarvisa?

USDT- 200

ETH – 0.01

TUSD – 1

BTC – 0.0001

LTC – 0.001

DOGE – 0.1

Jest to zależne od waluty w jakiej wysyłamy. Pamiętaj że jeśli chcesz otrzymywać prowizje z planu marketingowego musisz mieć min. równowartość 500$ w JEDNEJ kryptowalucie.

Czym jest arbitraż i na jakiej zasadzie działa?

Arbitraż to jednoczesne kupowanie i sprzedawanie aktywów na różnych rynkach, w taki sposób by skorzystać z różnicy cen między tymi rynkami. W bardzo uproszczonym przykładzie, mógłbyś wyobrazić sobie arbitraż kryptowalutowy w taki sposób, że szukałbyś konkretnej monety, która jest tańsza na giełdzie A niż na giełdzie B. Następnie kupujesz monetę na giełdzie A, sprzedajesz ją za wyższą cenę na giełdzie B i zarabiasz na różnicy.

Pamiętaj by podczas rejestracji w cloud token korzystać z promocode: 4884676870

Koncepcja handlu arbitrażowego nie jest nowa i istnieje od wielu lat na rynkach akcji, obligacji i walut obcych. Jednak rozwój botów i programów mających na celu wykrycie różnic cenowych i realizowanie transakcji  z zyskiem na różnych rynkach sprawił, że arbitraż jest poza zasięgiem przeciętnego użytkownika

Jednak w świecie kryptowaluty wciąż istnieją możliwości arbitrażu, gdzie gwałtowny wzrost wolumenu obrotu i brak szybkiej komunikacji między giełdami powodują powstanie różnic cenowych. Większe transakcje na dużych giełdach powodują zmiany na mniejszych. Jednak mniejsze giełdy nie podążają natychmiast za cenami ustalanymi na większych giełdach, dzięki czemu powstają możliwości arbitrażu.

Projekt Cloud Token ma bardzo zblożony model biznesowy do Plus Token. Zobaczmy więc jak zachowuje się kurs Plus tokena na przestrzeni czasu.

Ile zarobię na arbitrażu Jarvis?

podczas logowania mamy informację że będzie to w granicach 6-12% miesięcznie. Ja myślę że  koło

10% miesięcznie z tego co wsadziliśmy do bota.

Jak otrzymujemy zysk z arbitrażu od naszych kryptowalut?

Dostajemy zysk w postaci CLOUD TOKENÓW. Tokeny możęmy przekonwertować na ETH od ręki i wypłacić LUB trzymać i czekać na zmianę kursu. Podobny projekt PLUS TOKEN przy zbliżonym modelu biznesowych wzrósł z 0.4 Dolara do 70 $ za sztukę. 

Dlaczego kurs może urosnąć? Ponieważ krypto trzymane na koncie zbiorczym na którym trzymane są zyski z JARVIS AI (te 10% z każdego arbitrażu) póki nie są wypłacone definiują kurs tokena. Wzór jest prosty: Równowartość kryptowalut mierzona w dolarach na koncie dzielona przez ilość tokenów Cloud token = kurs

Przykład: Miliard dolarów/Miliard tokenów daje 1 dolar za tokena

Przykład 100 miliardów $/Miliard tokenów daje 100 $ za sztukę

W Plus Token ok. 90% ludzi trzyma tokeny czekając na większy zysk. Dlatego jest silna tendencja wzrostowa plus tokena.

Czym więcej użytkowników tradów tym wyższy kurs.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]