NasdaCoin

Zacznijmy może od tego czym w ogóle jest NasdaCoin?
Nasdacoin jest to hybrydowa zdecentralizowana kryptowaluta, open source, peer-to-peer, która umożliwia nam zarabianie na kilka sposobów.

  • Możesz tak jak w przypadku innych kryptowalut zająć się Tradingiem na jednej z kilku giełd: Crex24CoinDeal, CoinBene. Jednak to moim zdaniem nie jest dla każdego. Mało kto jest w stanie odnosić tutaj regularne wyniki. Giełda kryptowalut jest to wciąż w dużej mierze spekulacja.
  • NasdaCoin może być wydobywana przez każdego w dowolnym miejscu na świecie za pomocą Asic lub Rig CPU/GPU na Nasdapool (nasdapool.com) czyli Proof of Work (POW).
  • Możliwość wydobycia mają również osoby, które nie posiadają wiedzy technicznej przechowując – zamrażając na okres 90 dni swoje NasdaCoin na prywatnych portfelach. Po tym okresie dostajemy określony procent dodatkowych NasdaCoin. Ta metoda wydobycia nazywana jest metodą Proof os Stake (POS). (szczegółowe informacje w WhitePaper)
  • Czwarty sposób to możliwość zakupu kontraktów inwestycyjnych w → NasdaCoin.io i to jest to, na co ja w dużej mierze kładę głównie nacisk. Możliwość pomnażania swoich środków w programie opartym w głównej mierze m.in o Kasyno Internetowe.
  • Piąty sposób to Program Afiliacyjny, czyli zyski z bezpośredniego polecenia programu. Tu również mocno przemyślana strategia, gdyż dostajemy wyłącznie 1% z każdego polecania, aż do 7 poziomu. Nie ma obaw, iż program jest piramidą finansową, gdyż na podobnych systemach działa większość programów afiliacyjnych, największych giełd kryptowalut!

Zanim jakikolwiek projekt zostanie przeze mnie polecony i opisany na blogu, w pierwszej kolejności muszę sam dany projekt poznać i zweryfikować.

Zanim cokolwiek opiszę na blogu, muszę sam dany projekt zweryfikować. Dowiedziałem się o nim w w tym toku. Na początku byłem pesymistycznie nastawiony do niego ponieważ nie miał realnego produktu, który miał przynosić pieniądze do programu. Jednak jednocześnie postanowiłem sam go przetestować.

Zakupiłem go 25.02.2019, a więc na dzień dzisiejszy (27.05.2019) wypracował mi już ponad 78%. Dzięki temu wiem, że mój kontrakt wypracuje od 240-300% zysku w ciągu roku! (nie ma tutaj znaczenia wysokość kontraktu, a same naliczenia).

Na pewno zastanawiasz się teraz jakie jest ryzyko. Powiem krótko DUŻE, jak w każdym biznesie. Pamiętaj tutaj nie ma drogi na skróty. To nie lotto i może i dobrze, bo prawdopodobieństwo tego, że odniesiemy sukces byłoby znikome. Znam ryzyko, znam też korzyści, jakie są możliwe w NasdaCoin. Nagrałem krótkie podsumowanie projektu NasdaCoin pod względem jego plusów i minusów.

Na pewno zastanawiasz się teraz jakie jest ryzyko. Powiem krótko DUŻE, jak w każdym biznesie. Pamiętaj tutaj nie ma drogi na skróty. To nie lotto i może i dobrze, bo prawdopodobieństwo tego, że odniesiemy sukces byłoby znikome. Znam ryzyko, znam też korzyści, jakie są możliwe w NasdaCoin. Nagrałem krótkie podsumowanie projektu NasdaCoin pod względem jego plusów i minusów.CZYM JEST PROGRAM INWESTYCYJNY, 
czyli jak zarobić BEZ POLECANIA!!!

Program inwestycyjny w Nasda.Com.Pl oferuje możliwość uzyskania do 25% zysku + stała premia dzienna zgodnie z wartością zainwestowaną w społeczność. Ten zysk jest wypłacany codziennie w USD.

Kontrakty zawiera się na 365 dni lub do momentu, gdy kontrakt wypracuje 300% zysku. Oznacza to, że kontrakty inwestycyjne wypracowują do 25% zysku miesięcznie. Inwestując powyżej 1.100$ otrzymujemy dodatkowo 0,1% dziennego zysku. Oznacza to, że miesięcznie kontrakt osiągnie do 28% zysku. Dzięki temu czas uzyskania 300% będzie trwał znacznie krócej! Poniższa tabela pokazuje wartości naliczeń w stosunku do zainwestowanej kwoty w społeczność NasdaCoin.io

UWAGA. Tylko do końca maja 2019!

Do 31.05.2019 r. możesz zakupić kontrakty z gwarancją do 300% zysku.

Od 01.06.2019 r. gwarancja zysku z kontraktu wynosić będzie do 250%, natomiast pozostałe 50% będzie można wykorzystać w innych produktach programu, np. w kasynie internetowym.

Zysk z zakupionego kontraktu inwestycyjnego jest gwarantowany.

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]