FutureNet

Sam pomysł FutureNet zaczął się od strony social media, czyli coś na zasadzie Facebooka. Lecz żeby dorównać tak wielkiemu konkurentowi jak Facebook, musieli postawić na innowacyjność, musieli się jakoś wyróżnić. W ten sposób właściciele stwierdzili że będą się dzielić zyskami od reklamodawców z użytkownikami. Facebook codziennie zarabia miliony złotych lecz całą tą fortunę inkasuje do portfela. FutureNet pozwala zarabiać użytkownikom między innymi za aktywność podczas prowadzonych rozmów na czacie.

By przyciągnąć większą rzesze użytkowników i odbiorców FutureNet wprowadził możliwość zarabiania poprzez programy typu REVSHARE gdzie użytkownicy zarabiają poprzez polecanie platformy.

Reklama oparta o marketing szeptany ma o wiele większa skuteczność. Na reklamy w telewizji trzeba by było wydać masę kasy. Komu byś prędzej uwierzył/a w skuteczność np. tabletek na gardło? Reklamie w telewizji czy może opinii kolegi, który był niedawno chory?

Na ten moment FutureNet ma ponad milion użytkowników na terenie całego świata.

W jaki sposób możemy zarabiać większe pieniądze w programie FutureNet i FutureAdPro?

Jak już wcześniej napisałem firma dzieli się zyskiem za aktywność, ale te pieniądze nie są na takiej wysokości byś mógł/a z tego wyżyć.

????

Na moim przykładzie powiem Ci, że na aktualnie moje dzienne zarobki w FutureAdPro wynoszą ponad 100 zł, niestety tutaj dokładnej kwoty nie jestem w stanie podać z racji tego, że co dzień reinwestuję zarobione pieniądze na zakup kolejnych paczek reklamowych i ta kwota z dnia na dzień się zwiększa
Obecnie dążę do WOLNOŚCI FINANSOWEJ i każdy mój krok jest krokiem na przód!

Pierwszą możliwością zarabiania większych pieniędzy w FutureNet są MATRYCE.

W dużym uproszczeniu matryce są jakby drzewkiem poleceń znajomych w którym dostajemy prowizje od każdej nowej osoby w strukturze. Matryce można nabyć na dwa sposoby. Kupić ją z własnej kieszeni lub zapełnia się automatycznie podczas wypłat z FutureAdPro, czyli cześći opartej na AdPackach. 5% wypłat idzie na poczet właśnie tych matryc wiec prędzej czy później każdy czynny użytkownik FutureAdPro będzie je miał.

Matryc mamy sześć. Od każdego nowego użytkownika w naszej strukturze mamy minimum 5% od wartości matrycy w której się znajduje. Czym większa matryca tym po prostu więcej zarabiamy, ponieważ mamy minimum 5% od wyższej kwoty.

Jak znajdują się ludzie w strukturze? Wystarczy zaprosić kogoś ze swojego linku referencyjnego lub jeśli twój sponsor zaprosi i on :”spadnie” pod ciebie w wyniku braku miejsc w jego drzewku. Zarabiamy tutaj aż do 10 poziomów.

Kolejna możliwością zarabiania są ADPACKI w FutureAdPro

Kolejną możliwości zarobku sa Adpacki. Zarabiamy tutaj 120% wkładu początkowego w przeciagu 4 msc. Czyli po uplywie 4 msc. ad pack wydaje z 50$ aż 60$. Dodatkowo przy zakupie paczki reklamowej dostajesz 800 wyświetlen strony.

Uwaga, gdy kupisz AdPacka musisz od razu obejrzeć 10 reklam by uzyskać naliczenia od firmy. Na takiej samej zasadzie inni mogą oglądać twoja stronę dzięki tym darmowym wyświetleniom, które dostajesz przy zakupie paczek.

Mamy tutaj też możliwość polecania za która dostajemy pieniądze. Od każdej osoby, która kupi ad packa a jest zarejestrowana z twojego reflinka. Otrzymujemy od 3 do 8 % w zależności od tego czy wykupujemy abonament zwiększający nasze prowizje. Jeśli twój znajomy zarejestrowany z twojego linku chce kupić więcej niż 6 paczek, to opłaca Ci się kupić abonament na poziomie V.

Ile kosztuje abonament (status) FutureAdPro i co nam daje oraz jak dokładnie działa system prowizji przy matrycach i AdPackach dowiesz się w artykule o planie marketingowym FutureAdPro!

Ja osobiście zainwestowałem początkowo w AdPacki, a z wypracowanego zysku dokupiłem matryce.

FuturoCoin

FuturoCoin to nowa kryptowaluta wypuszczona przez FutureNet. Łączna ilość monet wypuszczonych na rynek to 100 mln. 30 mln będzie sprzedane na giełdzie, reszta bedzie wykopywana przez około 10 lat. By móc kopać kryptowalutę FuturoCoin będzie trzeba wykupić pakiety miningowe w platformie FutureNet. Jeśli nie masz jeszcze konta to wejdź tutaj KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli chcesz zarejestrować się w platformie FutureNet/ FutureAdPro zrób to z tego linku → https://shineweb.futurenet.club

Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie twoim sponsorem, dzięki temu możesz liczyć na moja pomoc na Facebooku lub FutureNet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ środków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może być nie wystarczająca by pomóc ci zacząć zarabiać.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]